ساعت: 10:41
تاریخ:1402/9/12
   

نحوه عملکرد سیستم شوتینگ زباله

ویدئو کوتاه در مورد نحوه عملکرد سیستم شوتینگ

 

 

 

پس از نصب سیستم شوتینگ زباله دریچه هایی را در طبقات مختلف ساختمان نصب میکنند جهت قرار گیری زباله در کانال شوتینگ زباله که مرحله اول در این سیستم قرار گیری زباله در دریچه و کانال شوت می باشد:

 

1- پس از قرار گیری زباله دردریچه و بستن آن با توجه به نوع سیستم شوتینگ زباله در کانال مخصوص قرارمی گیرد و به سمت سطل زباله (ترولی) مخصوص هدایت  می گردد .

 

 

2-پس رسیدن به انتهای کانال سرعت زباله توسط سرعت گیر نهایی کانال که با زاویه 45درجه انتهای کانال نصب می گردد کاسته می شود ودر نهایت دریچه انتهای کانال بصورت مکانیکی ( با وزن زباله) باز شده و پس از قرار  گیری زباله در مخزن دریچه مجددا بسته می شود .این دریچه باعث می شود تا بوی اتاقک زباله به سمت کانال باز نگردد .

 

 

3- البته در سیستم شوتینگ تنها به دریچه انتهایی نمی توان اکتفا کرد و جهت خارج کردن بوی زباله از مخزن زباله کانالی مجزا به موازات کانال اصلی شوتینگ نصب می گردد تا بوی نامطبوع حاصل از زباله به سمت بالای ساختمان و بیرون هدایت گردد به همراه کانال ها هواکش های مکانیکی (کلاهک)نیز نصب می گردد که این هواکش هانیز با فشار اگزاست طبقات ساختمان گردش دارند .تا به تهویه هوای کانال ها کمک کنند.

 

 

4- نکته دیگری که در نصب سیستم شوتینگ باید رعایت نمود عایق نمودن سطح خارجی کانال با متریال مخصوص و مرغوب است این کار سبب می شود تا صدای تولید شده از شوت زباله به میزان قابل توجهی کاهش یابد و موجب محافظت از دیواره های کانال گردد .
جهت صدا گیری سیستم شوتینگ از دو نوع متریال کاور استفاده می گردد :

الف) - کانال کراسلینگ

ب) - کاور پشم سنگ
 

 

ب) سیستم شستشوی مکانیزه : که در این سیستم تمامی تجهیزات قبلی وجود دارد با این تفاوت که در این سیستم فرچه شستشو نیز وجود دارد جهت شستشوی بهتر کانال این فرچه الکتریکی بوده و با داشتن دو فرچه مجزا که خلاف هم گردش دارند و سطح داخلی کانال را بصورت کامل پاک می کند . این فرچه محصول تولیدی گروه صنعتی برسا می باشد که کاملا انحصاری بوده و دارای گواهی ثبت اختراع نیز می باشد .

 

 

عضویت در خبر نامه
نام:
ایمیل:
تلفن همراه:
کد امنیتی
Copyright © 2016
کلیه حقوق مادی ومعنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به گروه صنعتی برسا می باشد