ساعت: 22:32
تاریخ:1403/3/4
   

 

 

 

فعالیت های این شرکت با بیش از دو دهه در زمینه تولید و اجرای دریچه های تنظیم هوا ، سیستم های تهویه مطبوع HVAC ، دمپرهای بین کانالی ، کانال های تهویه هوا ، انواع سیستم های شوتینگ (زباله و ملحفه) , انواع کانال های فلکسیبل آلومینیومی باروکش pvc می باشد.

 مدیرعامل گروه صنعتی برسا آقاي حسن اكبري مي باشد ، ایشان يكي از افراد متخصص در زمينه توليدات شركت بوده و با ابتكارات و ابداعات خود موفق شده است تا تحولاتی را در این زمینه ایجاد نماید از این رو توانسته اند سیستم شوتينگ زباله را به صورت بي نقص و ماندگار در صنعت ساختمان سازي اجرا نموده وکاستی های آنرا برطرف نمایند.

   پايبندي به كيفيت و تعامل سازنده با مشتريان و ارائه خدمات پس از فروش فراتر از عرف بازار ، موجب گشت تا مشتريان این گروه صنعتی فزونی یا بند و با حضور در چندين نمايشگاه بين المللي و انجام تبليغات در معتبرترين نشريات تخصصي صنعت ساختمان موجب گشت تا اين شركت نوپا به زودي به يك قطب بزرگ و مشهور بازار خود تبديل گرددوبا استفاده از بهترين روشهاي خط توليد و بكارگيري پيشرفته ترين ابزارهاي توليدي به تدریج مو فق به صادرات این محصول به کشور های همجوار شود.
اعضای این گروه صنعتی معتقدند که با تكيه بردانش فني اين مرز و بوم و عزم و اراده شايسته مي توان سهم قابل قبولي در توسعه پايدار صنعت كشور ونیز صادرات كسب نمود.
رسيدن به قله هاي هدف نيازمند دانش ، تجربه ، و اصرار بر خواسته هاي منطقي علي رغم موانع راه است. اين شركت خود را متعهد به بهبود پيوسته قيمت  گذاري مناسب ، افزایش کیفیت محصول ، گسترش اخلاق حرفه اي و بکار گیری نقطه نظرات مخاطبان می داند لذا با نهایت تشکر ، پذیرای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما در راستای بهبود عملکرد خود خواهیم بود.

 

 

 

 

جهت ثبت نظر و ارتباط با ما می توانید با یکی از روش های صفحه تماس با ما اقدام نمایید.      

عضویت در خبر نامه
نام:
ایمیل:
تلفن همراه:
کد امنیتی
Copyright © 2016
کلیه حقوق مادی ومعنوی این وبسایت محفوظ و متعلق به گروه صنعتی برسا می باشد